«Динамо» перемагає «Олімпіакос» і виходить в 1/8 Ліги Європи! (відео)

Фран Соль! "Динамо"!! Перемога!!!

segodnya.ua

Єдиний гол у поєдинку на рахунку іспанця Франа Соля

«Динамо» (Київ, Україна) – «Олімпіакос» (Пірей, Греція) – 1:0 (1:0 – Фран Соль, 32 хв.)

Ліга Європи 2018/2019. 1/16 фіналу. 2 матч. 21 лютого 2019 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Іван Кружляк (Словаччина).

Тиждень тому в Греції кияни зуміли на останніх хвилинах видряпати нічию 2:2 у поєдинку з «Олімпіакосом».

Тож у Києві греки мусіли конче забивати, а динамівців цілком влаштовував і нічийний рахунок 0:0, або ж 1:1.

Новачок «Динамо», іспанець Фран Соль відгукнувся на прострільну передачу Віталія Миколенка і відкрив лік забитим м’ячам за новий клуб!

Проте за достатньо рівної гри у першому таймі, саме господарям вдалося забити. Новачок «Динамо», іспанець Фран Соль відгукнувся на прострільну передачу Віталія Миколенка і відкрив лік забитим м’ячам за новий клуб!

Дивимося найцікавіші моменти першого тайму:

Рахунок 1:0 протримався на табло не лише до перерви, а й до фінального свистка. Хоча у другому таймі біля воріт Дениса Бойка «гаряче» бувало не раз!