Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Брати зі Здолбунова здобули першість на Кубку України з важкої атлетики

Сергій Смочек «у поєдинку» з 175 кілограмами металу.

KOLTAKOV

Майстри спорту України з важкої атлетики Віталій Смочек та Сергій Смочек – вибороли золоті медалі на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який сьогоні завершується у Чернігові

У третій день змагань, 28 лютого, у ваговій категорії до 67 кг Віталій Смочек встановив шість рекордів України та з сумою двоборства 288 кг став володарем Кубка України з важкої атлетики.

У ваговій категорії до 67 кг Віталій Смочек встановив шість рекордів України та з сумою двоборства 288 кг став володарем Кубка України з важкої атлетики.

Підтримав вдалий виступ брата і Сергій Смочек, який у ваговій категорії до 81 кг, підкоривши у сумі двоборства 305 кг, також виборов Кубок України з важкої атлетики.

Підготував важкоатлетів заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Григорович Гордійчук.

Джерело: Офіційний сайт Здолбунівської РДА.