Курси НБУ $ 39.60 € 42.44
Українські чоловіки провалили індивідуальну гонку з біатлону

Тріумфатори індивідуальної гонки. Нашим без Дмитра Підручного у складі п’єдестал може тільки снитися…

Фото biathlon.com.ua (Andrei Ivanov).

Найкращий результат українців – лише 59-е місце

13-го березня в шведському Естерсунді чоловічий індивідуальною гонкою продовжився чемпіонат світу-2019 з біатлону. Як інформує sport.ua. збірна України була представлена ​​без двох лідерів – Дмитра Підручного і Артема Прими.

В ослабленому складі українські біатлоністи не зуміли показати високих результатів. Кращим серед підопічних Юрая Санітри став Віталій Труш, який з двома промахами показав 59-й підсумковий результат. Руслан Ткаленко і Сергій Семенов не впоралися з шістьма мішенями і стали відповідно 65-м і 69-м, а Артем Тищенко допустив відразу сім промахів і зайняв 83-е місце.

Збірна України була представлена ​​без двох лідерів – Дмитра Підручного і Артема Прими.

Перемогу здобув німець Арнд Пайффер, який закрив всі 20 мішеней. Одна хвилина штрафу не завадила Володимиру Ілієву сенсаційно стати віце-чемпіоном світу: болгарин зумів лише на 0,4 секунди швидше пройти гонку, ніж норвежець Тар'єю Бьо, якому дісталася бронзова медаль.

Результати гонки:

1.   Арнд Пайффер (0 + 0 + 0 + 0) 52: 42,4
2.   Володимир Ілієв (0 + 1 + 0 + 0) +1: 08,7
3.   Тар'єю Бе (0 + 1 + 0 + 0) +1: 09,1.
...
59.   Віталій Труш (0 + 1 + 1 + 0) +7: 59,6
65.   Руслан Ткаленко (0 + 3 + 0 + 3) +8: 48,4
69.   Сергій Семенов (2 + 1 + 0 + 3) +9: 22,1
83.   Артем Тищенко (1 + 2 + 1 + 3) +11: 26,8.

Сьогодні на Чемпіонаті світу – одиночна змішана естафета, в якій честь України захищатимуть Анастасія Меркішина і Дмитро ПІдручний. Старт – об 18:10. Тримаємо кулаки за наших!