Україна в Естерсунді п'ята в суперміксті – а якби не п'ять промахів Анастасії Меркушиної... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
Україна в Естерсунді п'ята в суперміксті – а якби не п'ять промахів Анастасії Меркушиної...

Бездоганно провівши свій перший етап, Настя відверто завалила другий...

Фото: sports.te.ua

Україна в Естерсунді п'ята в суперміксті – а якби не п'ять промахів Анастасії Меркушиної...

На екваторі гонки ми були першими!

У шведському Естерсунді завершилася гонка-супермікст Чемпіонату світу з біатлону. У ній Україну представляли Анастасія Меркушина та ще зовсім «свіженький» чемпіон світу в гонці переслідування Дмитро Підручний. Свої перші етапи Анастасія та Дмитро провели бездоганно – стріляли без промахів і після двох етапів лідирували в гонці!.

Ще більше Анастасія примусила нас понервувати на «стійці» – влучивши чотири рази, останню мішень українка змогла закрити лише третім додатковим патроном.

На третьому етапі Меркушина у стрільбі лежачи припустилася двох промахів – тож щонайменше секунд 10 ми втратили. Ще більше Анастасія примусила нас понервувати на «стійці» – влучивши чотири рази, останню мішень українка змогла закрити лише третім додатковим патроном.

На четвертому етапі Дмитро Підручний знову стріляв бездоганно. І після останнього вогневого рубежу змагався за п'яту позицію з росіянином Матвєєм Єлісєєвим. До честі нашого співвітчизника, принципового суперника він «з'їв», і навіть не помітив!

Перше місце у норвежців, друге в італійців, третє – у шведів. Наші від переможців гонки відстали на 41,5 секунди.

Чемпіонат світу. Супермікст:

1.  Норвегія (0+6)  35:43,2

2.  Італія (0+5)  +13,4

3.  Швеція (0+8)  +20,0

4.  Німеччина (0+6)  +30,5

5.  Україна (0+5)  +41,5

6.  Росія (0+5)  +52,7