Досвідчені вогнеборки розповіли семикласникам, як не потонути у всесвітньому павутинні (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.30
Досвідчені вогнеборки розповіли семикласникам, як не потонути у всесвітньому павутинні (фото)

Було справді цікаво.

Фото: Волинська обласна бібліотека для дітей

Досвідчені вогнеборки розповіли семикласникам, як не потонути у всесвітньому павутинні (фото)

Адже мережа Інтернет – це ще й великий ризик

Cьогодні у рамках проекту «Безпечне дитинство» відбулася зустріч учнів 7-Г класу гімназії №4 імені Модеста Левицького з фахівцями ДСНС України у Волинській області Вікторією Лукашевич і Катериною Петровою, які розповіли про безпечне користування мережею Інтернет, небезпечні групи та сайти, повідомляє Волинська обласна бібліотека для дітей.

Дискусія була надзвичайно цікавою та пізнавальною.

Діти задавали багато запитань та дискутували з гостями. Дискусія була надзвичайно цікавою та пізнавальною, як дітям, так і дорослим, адже з кожним роком все більше людей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції.

Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.