Одночасно завагітніли дев'ять медсестер пологового відділення (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.82 € 28.98
Одночасно завагітніли дев'ять медсестер пологового відділення (фото)

Неймовірно позитивне фото!

Фото: УНІАН

Одночасно завагітніли дев'ять медсестер пологового відділення (фото)

Пацієнти вправляються в жартах...

У медичному центрі Maine Medical Center штату Мен у Портленді, США одразу дев'ять медсестер пологового відділення народять дітей приблизно в один і той самий час.

Пологи у всіх дівчат (на фото 8 з них) заплановані на період з квітня по липень 2019 року, пише УНІАН з посиланням на УП та на CNN.

"Мені здається, щоразу, коли одна з нас повідомляла "я вагітна", ми всі ставали щасливішими і відчували ще більше підтримки одна від одної", - каже одна з майбутніх мам Ерін Греньє.

Це справді приємно - прийти на роботу і навколо себе бачити людей у такому ж стані, як і ти, спостерігати за тим, як росте твій та їхні животи, ділитися досвідом, який переживаємо.

Інші учасниці "флешмобу" також наголошують на важливості підтримки на роботі.

"Це справді приємно - прийти на роботу і навколо себе бачити людей у такому ж стані, як і ти, спостерігати за тим, як росте твій та їхні животи, ділитися досвідом, який переживаємо", - каже медсестра Аманда Спір.

У самому медцентрі просять пацієнтів не панікувати й додають, що браку персоналу влітку вони не відчують.

А ось пацієнти жартують і "відриваються" на повну. Хтось радить не пити воду в лікарні, мовляв, може вагітність "передається" саме через неї; хтось припускає, що бебі-бум – результат холодної зими цього року, а хтось цікавиться, чи бува дев'ята медсестра не чоловічої статі, якщо вирішила уникнути фотографування.