Курси НБУ $ 41.81 € 49.13
Вчителі громади обмінювалися досвідом

У дітях необхідно розвивати критичне мислення.

Заборольська сільська рада.

Вчителі громади обмінювалися досвідом

Нещодавно на базі ЗОШ І-ІІІ ст. села Забороль відбулося засідання ММО вчителів початкових класів за темою «Розвиток критичного мислення як один із наскрізних завдань навчально-виховного процесу у початковій школі»

Як повідомляється на сайті Заборольської сільської ради, присутні мали змогу   відвідати урок літературного читання у 2 класі, який провела класовод Кучер К. П.. А також взяти участь у майстер-класі «Використання методів та прийомів розвитку критичного мислення у навчально-виховному процесі початкової школи», що був організований класоводом 3 класу Грисюк Т. І.

В процесі роботи вчителі прийшли до висновку, що успішність і ефективність формування компетентностей молодших школярів залежать від форм і методів організації навчально-виховного процесу.

 Адже інтерактивні методики розраховані не на запам’ятовування, а на вдумливий, творчий процес пізнання світу, на постановку проблеми та пошук її вирішення.

Пріоритетними в цьому сенсі є технології  розвитку критичного мислення, які забезпечують активні форми діяльності учнів, залучають їх до творчого процесу пізнання, дослідження проблем, формування власної думки та самореалізації, а також допомагають готувати дітей нового покоління, які вміють розмірковувати, спілкуватися, чути та слухати інших.

Також важливо, що  при їх  запровадженні  знання засвоюються набагато краще. Адже інтерактивні методики розраховані не на запам’ятовування, а на вдумливий, творчий процес пізнання світу, на постановку проблеми та пошук її вирішення. Тому вчителю так важливо використовувати технологію розвитку критичного мислення, починаючи уже з 1 класу.

Telegram Channel