
Волинські лісівники на власному досвіді знають, наскільки важливо підтримка захисникам України
Медики та лісівники створили парк для реабілітації українських воїнів
На території Волинської обласної клінічної лікарні, біля корпусу №2, що у селі Боголюби Луцького району, створили парк із дерев основних лісових порід
Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.
Втілити у реальність взялися разом колектив медустанови та лісівники – працівники ДП «Ківерцівське ЛГ».
На території лікувального закладу сотні, якщо не тисячі, різновікових хвойних і листяних дерев, чимало екзотичних декоративних кущів. Мабуть, не було такого року, відколи у Боголюбах з’явилися лікувальні корпуси обласної лікарні, щоб її працівники разом із лісівниками, меценатами, волонтерами не посадили на території сотню-другу дерев та кущів. Та цього разу тут вирішили озеленити дворову частину біля новоствореного відділення реабілітації, що вже готове до експлуатації.

Волинські лісівники на власному досвіді знають, наскільки важливо підтримка захисникам України, адже 882 працівники лісової галузі брали участь в АТО (ООС), 134 – досі продовжують боронити Україну.
Головний лісничий Ківерцівського лісгоспу Андрій Зінич подбав про саджанці сосни, ялини та берези – загалом 200 штук. На зелену толоку прибув із лісничим Торчинського лісництва Михайлом Затовканюком та майстрами лісу.
Звісно, з превеликим задоволенням долучився до лісівників медичний персонал лікарні. Тож над озелененням пліч-о-пліч працювали майстри лісу Володимир Книш, Руслан Римарук, активісти ОТГ Віктор Луць, Руслан Остапчук, Андрій Гадзінський і старші медсестри фізіотерапевтичного відділення Алла Івчина та Орислава Нікитюк, сестра-господиня Ольга Чирко, медичні сестри Світлана Юрчук, Валентина Ковтанюк та Світлана Сценюк, молодша медична сестра Любов Мороз, звісно ж, і заступник головного лікаря обласної клінічної лікарні Микола Юрко та завідділення реабілітації Тарас Ікало.

Сьогодні в складі лікарні розгорнуто 28 стаціонарних відділень, 34 – лікувально-діагностичних і допоміжних відділень та служб, а також консультативна поліклініка потужністю 135 відвідувань в день по 33 спеціальностях. Функціонують центри: кардіологічний, цереброваскулярної патології, розсіяного склерозу, радіаційного захисту населення, ендокринологічний, а ще при лікарні працює філія деканату факультету післядипломної освіти Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького.
До усіх цих практичних і дієвих лікувальних практик відтепер додасться і природний лісовий реабілітаційний фактор. Цей дарунок лісівничої громадськості – цільового призначення: саме для українських воїнів, аби вони якнайшвидше відновлювали сили і поверталися до повноцінного життя. Волинські лісівники на власному досвіді знають, наскільки важливо підтримка захисникам України, адже 882 працівники лісової галузі брали участь в АТО (ООС), 134 – досі продовжують боронити Україну. Пройшли горнило війни і волинські лісівники. Тому й проявляють разом із лікарями турботу про майбутнє найкращих синів України.

