«Карпати» у Львові розтрощили «Ворсклу»: Мар'ян Швед двічі забив – ще й віддав гольову передачу

Ото Швед!

Національна збірна України явно плаче за цим гравцем...

У Львові на стадіоні "Україна" відбувся стартовий поєдинок 23-го туру української футбольної Прем'єр-ліги. "Карпати" приймали на своєму стадіоні полтавську "Ворсклу" і розгромили суперника з рахунком 4:0.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт УПЛ.

"Карпати" приймали на своєму стадіоні полтавську "Ворсклу" і розгромили суперника з рахунком 4:0.

На 29-й хвилині рахунок відкрив португальський легіонер "Карпат" Крістіан Понде, відізвавшись на передачу Мар'яна Шведа. Швед подвоїв перевагу львівського клубу на 38-й хвилині.

Після перерви глядачі побачили ще два голи у ворота "Ворскли". Швед зумів оформити дубль на 62-й хвилині - 3:0. На 70-й хвилині Йода реалізував ще один пенальті - 4:0.

"Карпати" набрали 24 очки і закріпилися на 9-му місці. У "Ворскли" 29 балів і 7-а позиція.