
Вітаємо з відзнакою.
Висока нагорода нашій спортсменці-красуні
Вчора, 4 квітня, під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту України Міністр Ігор Жданов вручив високі державні нагороди провідним українським спортсменам та тренерам країни
Серед них, повідомляє портал Радіо Трек, рівнянка, чемпіонка Європи з легкої атлетики 2018 року Наталія Прищепа. Спортсменку нагородили орденом княгині Ольги II ступеня.
До слова, Наталія Прищепа планує цього року виступити на трьох основних міжнародних турнірах. Це – Європейські ігри і командний чемпіонат Європи (за умови відбору на них), а також чемпіонат світу у Досі.
До слова, Наталія Прищепа планує цього року виступити на трьох основних міжнародних турнірах.
Для того, щоб підготувати спортсменку, необхідно перед кожним з перерахованих турнірів провести навчально-тренувальний збір в умовах середньогір’я і стартувати на 18-21 день після нього, збільшуючи кумулятивний ефект зборів у горах. Саме через це члени Виконкому Федерації легкої атлетики України звільнили Наталію Прищепу від участі у чемпіонаті України.
Останній запланований на 21-24 серпня, у Кропивницькому.
