Курси НБУ $ 39.00 € 42.16
Турнір з волейболу пам’яті Олександра Кулика завершився у Нововолинську

Переможці та призери фестивалю були нагороджені кубком

Спорт для всіх

Протягом двох днів, 8 та 10 квітня 2019 року в приміщенні ЗОШ №6 проходив турнір з волейболу серед працівників закладів освіти міста, присвячений пам’яті учителя фізичної культури Олександра Кулика

Організацію змагань здійснювали управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради, Нововолинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

З привітальним словом на відкритті змагань виступили начальника управління освіти м. Нововолинська Ольга Лакіш.

За результатами змагань переможцем стала команда ЗОШ № 6. Друге місце посіли вчителі ЗОШ № 2, на третій сходинці –ЗОШ №7.

Участь у змаганнях прийняло 8 команд міста Нововолинська. Під час ігор вчителів було не впізнати. Стримані, поважні та розсудливі на уроках, у спортзалі вони показали, що енергійності та азартності їм не позичати. Аматори волейболу показали хорошу змістовну гру якою порадували своїх учнів - вболівальників. Азарт боротьби за перемогу в кожній з партій для глядачів був по – справжньому захоплюючим видовищем. Фінальна гра видалась найемоційнішою, за кубок переможця боролись команди ЗОШ № 6 та ЗОШ № 2.

Переможці та призери фестивалю були нагороджені кубком, грамотами, медалями та призами від організаторів та спонсорів фестивалю.

Джерело: Спорт для всіх/Sport for All Ukraine