Волинські бійці з GARDA Team вибороли 29 перемог на турнірі з Джиу Джитсу в Івано-Франківську

Пройдений волинянами чемпіонат це — не просто змагання, а можливість виступати надалі на міжнародному рівні.

Garda

На Прикарпатті відбувся 2-й етап чемпіонату Jiu Jitsu League Ukraine - Ліга Джиу Джитсу України

Команда спортивного клубу «GARDA» вчергове привезла численні перемоги на Волинь.

На рахунку команди 13 золотих, 7 срібних і 6 бронзових нагород у загальному заліку та три призові місця у командному заліку.

Надзвичайно врожайним був чемпіонат для бійців клубу. Так, на рахунку команди 13 золотих, 7 срібних і 6 бронзових нагород у загальному заліку та три призові місця у командному заліку.

Нагадаємо, що спортивний клуб «GARDA» представляв Волинь у числі 25 бійців, кістяком якого були діти та підлітки. У результаті проведених боїв перемоги здобули.

Богдан Маковський (підлітки до 48 кг) — 1-ше місце

Влад Кухарчук (підлітки, до 39 кг) — 1-ше місце у своїй ваговій категорії та 1-ше в абсолютній категорії

Іван Арсенович Бєлік (підлітки до 33 кг) — 2-ге місце

Макар Ганейчук (підлітки до 69 кг) — 1-ше місце.

Дорослі:

Тімур Шмігель (категорії No gi 67 kg) — 2-ге місце.

Олександр Устимович (категорія Adult blue, Gi, до 76 кг) — 3-тє місце; (категорія - No gi до 73 кг) — 1-ше.

Іван Сильман (категорія blue, до 76 кг) — 1-ше місце.

Дмитро Ковальчук (категорія Adult white, до 76 кг) — 1-ше місце у своїй ваговій категорії та 3-тє у абосолютній.

Гарік Михальчук (категорія Adult white, до 88 кг) — 1-ше місце у своїй ваговій категорії та 2-ге у абсолютній.

Олександр Іщук (категорія «чоловіки білі пояси» до 64 кг) — 2-ге місце.