«Інгулець» з Петрового став першим першоліговим клубом, який пробився у фінал Кубка України!

Нічого собі!

Представляє селище, в якому живуть лише сім тисяч людей!

Визначився перший фіналіст Кубка України з футболу сезону-2018/2019. Команда-середняк першої ліги "Інгулець" (Петрове, Кіровоградська область) стала першим колективом в історії проведення турніру, який зіграє у фіналі, представляючи нижчий дивізіон, повідомляє УНІАН.

У півфіналі на своєму полі "Інгулець" обіграв луганську "Зорю". Незважаючи на те, що практично ніхто в цьому протистоянні не давав серйозних шансів "Інгульцю", саме команда, яка представляє селище з 7 тисячами жителів, зуміла обіграти недавнього учасника єврокубків!

На 15-й хвилині рахунок відкрив Євген Запорожець, який вивів господарів поля вперед. На 38-й хвилині Артем Щедрий і зовсім відправив гостей у важкий нокдаун, зробивши рахунок 2:0.

Щоправда, перед самою перервою "Зоря" відіграла один м'яч зусиллями Євгена Чеберка.

Незважаючи на те, що "Зоря" влаштувала справжній штурм воріт "Інгульця", рахунок 2:1 зберігся протягом усього другого тайму. "Інгулець" все-таки домігся супер-сенсації і вийшов у фінал Кубка України, де зіграє з переможцем пари "Дніпро-1" - "Шахтар".

На шляху до півфіналу "Інгулець" пройшов "Колос" (1:0), "Мир" (3:0) і "Маріуполь" (3:1). До речі, всі зустрічі проходили на домашніх аренах команди з Петрового.