Курси НБУ $ 41.50 € 46.09
Волиняни, не чіпайте лисячий харч!

Протягом квітня–травня планують провести весняну кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

voldpss.gov.ua

Волиняни, не чіпайте лисячий харч!

В області проводять пероральну імунізацію диких тварин

На виконання розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України на території Волинської області протягом квітня – травня планують провести весняну кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, інформує Головне управління держпродспоживслужби.у Волинській області.

Роботу проводитимуть з використанням авіатранспорту, який оснащений системою GPS і системою рівномірної реєстрації викидів вакцини. 

Над населеними пунктами, водоймами, авто- та залізничними шляхами, місцями проведення польових робіт та болотами приманки не розповсюджуватимуть.  

Над населеними пунктами, водоймами, авто- та залізничними шляхами, місцями проведення польових робіт та болотами приманки не розповсюджуватимуть.

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини про проведення цих заходів повідомило Волинську ОДА, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства, Українське товариство мисливців та рибалок у Волинській області, Державну екологічну інспекцію у Волинській області, ГУ Нацполіції у Волинській області.

Мешканців просять з розумінням віднестися до проведення заходів з вакцинації диких м`ясоїдних тварин. При виявленні приманок – залишати їх на місці, не ламати і не забирати  додому.

Telegram Channel