У «Динамо» обурені суддівством в УПЛ і пропонують вже «вішати медальки» «Шахтарю» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.62 € 27.24
У «Динамо» обурені суддівством в УПЛ і пропонують вже «вішати медальки» «Шахтарю»

Питання справді є...

Фото: REUTERS

У «Динамо» обурені суддівством в УПЛ і пропонують вже «вішати медальки» «Шахтарю»

З гострими заявами виступили Олександр Хацкевич та Ігор Суркіс

Головного тренера "Динамо" Олександра Хацкевича та президента київського клубу Ігоря Суркіса обурило суддівство у матчах чемпіонату України, повідомляє УНІАН.

Хацкевич висловився про роботу суддів на прес-конференції після матчу "Львів" - "Динамо" (0:1), по ходу якого арбітр вилучив двох гравців киян.

"Про суддівські моменти я вже говорив. "Шахтар" у другій половині чемпіонату пробив вже п'ять пенальті, ми ці пенальті не б'ємо, але в кожній грі отримуємо по п'ять-сім жовтих карток, отримуємо вилучення. Але ми будемо боротися, хто б там що не вирішив за нас зверху! Тому що насправді це неподобство", - сказав Хацкевич.

Але ми будемо боротися, хто б там що не вирішив за нас зверху! Тому що насправді це неподобство...

Суркіс в інтер'ю "Профутболу" відзначив некваліфіковану роботу арбітра в матчі "Динамо" - "Шахтар" (0:0)

"Навіщо ми будемо говорити, що будемо вішати "Шахтарю" медальки? Їм медальки можна вішати тільки тому, як судив в цьому матчі суддя. І не більше того. Я вважаю, що треба давати грати у футбол. Треба довіряти більш кваліфікованим арбітрам. А якщо у нас немає таких, то була прекрасна практика на такі матчі запрошувати зарубіжних арбітрів", - сказав президент "Динамо".