«Волинь» в Івано-Франківську б'є «Прикарпаття» і піднімається на третє місце

Молодці!!!

Ілюстративне фото: mpeisport.ru

«Металіст 1925» доволі несподівано поступився 0:3 «Миколаєву»

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Волинь» (Луцьк) – 1:3 (0:1 – Сіаваш Хагназарі, 21 хв; 0:2 – Ігор Карпенко, 37 хв.; 0:3 – Младен Бартуловіч, 43 хв.; 1:3 – Ярослав Конкольняк, 45+2 хв. (з пенальті))

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 26 тур. 1 травня 2019 року. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». Головний суддя Р. Блавацький.

Луцька «Волинь» здобуває чергову перемогу – цього разу над «Прикарпаттям» в Івано-Франківську.

Ще в першому таймі гості довели рахунок до 3:0 на свою користь. Забивали Сіаваш Хагназарі, Ігор Карпенко та Младен Бартуловіч.

Щоправда, перед самісіньким свистком на перерву господарі один м'яч відквитали – пенальті реалізував Ярослав Конкольняк.

У другому таймі рахунок не змінився – підсумкові 3:1 на користь «Волині». Хоча лучанам і довелося догравати вдесятьох: на 90+4 хвилині другу жовту від арбітра одержав Сергій Петько.

Підопічні Андрія Тлумака набирають 43 очки і піднімаються з п'ятого відразу на третє місце в турнірній таблиці.