Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
На Чемпіонаті світу з хокею в дивізіоні 1B збірна України програла румунам

Таки сумно...

Це вже третя поразка наших хокеїстів, тоді як перемога в їхньому активі поки лише одна

Збірна України з хокею провела четвертий матч на чемпіонаті світу в дивізіоні 1B, який проходить в Естонії.

У Таллінні українська збірна поступилася Румунії з рахунком 1:5 (0:2, 1:1, 0:2), повідомляє УНІАН.

Вже на старті поєдинку українські хокеїсти опинилися в ролі наздоганяючих.

Вже на старті поєдинку українські хокеїсти опинилися в ролі наздоганяючих. Румунія зуміла реалізувати чисельну більшість і повела в рахунку. В кінці першого періоду румуни вдруге покарали українців, знову реалізувавши більшість.

У другому періоді збірна України виглядала солідно і створила чимало проблем голкіперу румунів. Проте головною проблемою команди Олега Шафаренка стала реалізація. В кінці періоду "синьо-жовті" все-таки скоротили відставання, завдяки точному кидку Бабинця. Проте румуни майже відразу ж відновили перевагу у дві шайби.

В останньому періоді українці пропустили ще дві шайби і так і не змогли відігратися.

Україна – Румунія 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Після цього матчу Румунія утримує перше місце в групі. Збірна України на п'ятій позиції. Команда, яка посяде 6-е місце, залишить дивізіон. В останньому турі українцям залишилося зіграти з Естонією.

Нагадаємо, в попередніх трьох матчах українська команда двічі програла (Японії та Польщі) і здобула одну перемогу над Нідерландами.