Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
«Динамо» зіграло внічию з ФК «Олександрія»

До кінця першості ще п'ять турів, а трійка призерів вже практично визначилася.

А могли ж і програти...

У центральному матчі 27-го туру чемпіонату України "Динамо" на "Олімпійському" в Києві приймало "Олександрію". Матч завершився внічию - 1:1, повідомляє УНІАН.

ФК "Олександрія" вийшла вперед вже на 8-й хвилині зустрічі - відзначився Валерій Лучкевич, який відправив м'яч у порожній кут воріт після відскоку від захисника.

На 65-й хвилині матчу рахунок зрівняв Назарій Русин, який отримав пас у штрафний майданчик на хід і точно пробив у дальній кут.

Відзначимо, що по ходу матчу "Олександрія" провела три вимушені заміни.

Після цього матчу у "Динамо" в активі 61 очко, кияни займають друге місце в таблиці УПЛ. "Шахтар" отримав шанс збільшити свій відрив у чемпіонській гонці (яким того ж дня і сористався). В "Олександрії" - 48 очок і третя сходинка.

"Динамо" - "Олександрія" - 1:1

Голи: Русин, 65 - Лучкевич, 8

"Динамо": Бущан, Кадар, Шабанов, Миколенко, Кравченко (Ісаєнко, 88), Циганков, Буяльський, Андрієвський, Цітаішвіли (Шапаренко, 46), де Пєна, Шепелєв (Русин, 60).

"Олександрія": Паньків, Шендрик (Дедечко, 54), Пашаєв, Бабогло, Цуріков (Ковалець, 32), Запорожан, Лучкевич (Гречишкін, 26), Банада, Полярус, Задерака, Сітало.