Секретар міської ради Григорій Пустовіт отримав іменну майку від баскетбольної команди «Старий Луцьк – Університет»

Відділ інформаційної роботи міської ради.

Учора у приміщенні Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся перший матч чергового туру у рамках Вищої ліги України з баскетболу

Це останній домашній тур у цьому сезоні для команди «Старий Луцьк – Університет». Їхнім суперником є БК «Ніко-Баскет». У перерві матчу відбулася приємна подія — представники команди вручили іменні футболки меценатам, які підтримували впродовж сезону команду.

Учорашня цікава та напружена гра завершилася з рахунком 89:62 на користь команди «Ніко-Баскет».

Луцька міська рада надає максимальне сприяння розвитку баскетболу у нашому місті та фінансову підтримку баскетбольній команді «Старий Луцьк-Університет». Всіляко сприяє й проведенню різноманітних турнірів з цього виду спорту. І от сьогодні іменні майки отримали й секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту міської ради Олексій Веремійчик.

А у ці хвилини відбудеться у спортивному комплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбудеться друга гра туру (матч розпочався об 11 годині).

Джерело: Відділ інформаційної роботи міської ради