
Вперед - до нових перемог!
Шевченко покликав до збірної 11-х легіонерів
Скандального Ракицького серед них немає
Став відомий список футболістів із зарубіжних чемпіонатів, які отримали виклик у збірну України на найближчі матчі.
Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт ФФУ.
Головний тренер "жовто-синіх" Андрій Шевченко знову не викликав у збірну захисника "Зеніта" Ярослава Ракицького. У той же час виклик отримав вінгер "Вест Хема" Андрій Ярмоленко, який не виходив на поле з осені і продовжує відновлюватися після травми. Також травмований на даний момент півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка.
До збірної не викликано голкіпера "Леганеса" Андрія Луніна, який допоможе збірній України U-20 на ЧС-2019.
Також відзначимо, що до збірної не викликано голкіпера "Леганеса" Андрія Луніна, який допоможе збірній України U-20 на ЧС-2019.
Всього виклик у збірну отримали одинадцять легіонерів:
Євген Коноплянка ("Шальке"), Андрій Ярмоленко ("Вест Хем"), Олександр Зінченко ("Манчестер Сіті"), Руслан Малиновський ("Генк"), Роман Яремчук, Ігор Пластун, Роман Безус (всі - "Гент"), Іван Петряк ("Ференцварош"), Едуард Соболь ("Яблонець"), Артем Кравець ("Кайсеріспор") і Василь Кравець ("Леганес").
Нагадаємо, 7 червня у Львові збірна України проведе матч відбору на Євро-2020 проти збірної Сербії, а 10 червня там же зіграє з Люксембургом.
