У волинських фермерів є можливість отримати серйозну фінансову допомогу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.62 € 27.24
У волинських фермерів є можливість отримати серйозну фінансову допомогу

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 06.05.2019 р. по 04.06.2019 р.

Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

У волинських фермерів є можливість отримати серйозну фінансову допомогу

Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам»

Про це повідомляється на сайті Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені у Волинській області, становить 4,645 млн. гривень.

 Загальна сума коштів, що будуть розподілені у Волинській області, становить 4,645 млн. гривень.

Конкурс проводиться в два етапи:

1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (Волинським відділенням Укрдержфонду).

2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються  з 06.05.2019 р. по 04.06.2019 р. до Волинського відділення Укрдержфонду керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Детальніша інформація на сайті http://agrovolyn.gov.ua.