«Динамо» на «Олімпійському» в доданий час втратило перемогу над «Зорею» (відео)

Кияни продовжують втрачати очки...

Забивши в дебюті зустрічі, господарі поля пропустили в самісінькому кінці поєдинку

У 28-му турі української Прем'єр-ліги "Динамо" на "Олімпійському" в Києві приймало "Зорю". Зустріч завершилася внічию - 1:1, повідомляє УНІАН.

"Динамо" вийшло вперед вже на 11-й хвилині матчу - Назарій Русин замкнув простріл Віктора Циганкова.

Втримати переможний рахунок киянам не вдалося. На першій компенсованій до другого тайму хвилині Сілас зрівняв рахунок у матчі красивим ударом зі штрафного.

"Динамо" набрало 62 очки і посідає в турнірній таблиці УПЛ друге місце. У "Зорі" - 39 очок і п'ятий рядок.

"Динамо" - "Зоря" - 1:1

Голи: Русин, 11 - Сілас, 90+2

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар (Шабанов, 42), Миколенко, Сидорчук, Буяльський (Гармаш, 61), Циганков, Андрієвський, Де Пєна, Русін (Цітаішвілі, 83).

Зоря: Шевченко, Караваєв, Вернидуб, Чеберко, Каменюка, Чайковський (Сілас, 46), Арвеладзе, Хомченовський, Кочергін (Громов, 63), Луньов, Іванович (Будківський, 46).