У Затурцях – VI фестиваль народного мистецтва «Над Королівським Шляхом» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
У Затурцях – VI фестиваль народного мистецтва «Над Королівським Шляхом»

Свято — вдалося!

Фото: Віталія КУШНІРА.

У Затурцях – VI фестиваль народного мистецтва «Над Королівським Шляхом»

Захід пройшов на території меморіального музею В'ячеслава Липинського

Майстри народної творчості продемонстрували власні роботи й провели майстер-класи для бажаючих навчитися творити світ краси своїми руками. У багатоголоссі вокальних колективів та окремих виконавців звучала українська пісня.

Подивували гостей фестивалю неперевершеним виконанням композицій на духових інструментах юні музиканти ансамблю «Золоті сурми» з найпівденнішої точки історичної Волині – село Вербовець Лановецького району Тернопільської області.
Гості свята мали змогу оглянути експозицію музею та розгорнуті тут виставки.

 Усі присутні на святі змогли посмакувати чаями з трав, випічкою місцевих кулінарів та козацьким кулішем.

Вперше на фестивалі унікальні художні роботи на яєчній шкаралупі виставив до огляду майстер з Володимира-Волинського Анатолій Бойко, техніка якого відзначена на багатьох престижних міжнародних конкурсах, а ім'я автора занесено до Книги рекордів України.

Усі присутні на святі змогли посмакувати чаями з трав, випічкою місцевих кулінарів та козацьким кулішем. На свято до Затурець прибули також керівники Волинського краєзнавчого музею.