5 волинських громад виграли проект щодо ефективного поводження з відходами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
5 волинських громад виграли проект щодо ефективного поводження з відходами

За життя без сміття.

Волинський центр розвитку місцевого самоврядування

5 волинських громад виграли проект щодо ефективного поводження з відходами

Підведено підсумки конкурсу ідей

У рамках проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Кластеру сталого економічного розвитку GIZ Україна серед пілотних об’єднаних територіальних громад Волинської, Дніпропетровської та Житомирської областей проведено Конкурс ідей на кращу ініціативу щодо ефективного поводження з відходами. До Конкурсу було допущено 29 заявок від пілотних громад проекту в 3 регіонах. У Волинській області в Конкурсі взяли участь 9 об’єднаних громад.

Кращі ідеї відбирались Конкурсною комісією у складі представників обласних органів влади, фахівців регіональних ЦРМС, Програми «U-LEAD з Європою», проекту GIZ та представників експертної спільноти. Оцінювання відбувалось за бальною системою, підсумкові результати генерувались автоматично відповідно до визначених критеріїв відбору згідно з Положенням про Конкурс.

У Волинській області в Конкурсі взяли участь 9 об’єднаних громад.

За результатами Конкурсу проектом будуть підтримані ініціативи тих громад в кожному пілотному регіоні, які набрали найбільшу кількість балів.   

Переможцями Конкурсу у Волинській області визначені:

Княгининівська ОТГ
Дубівська ОТГ
Любешівська ОТГ
Боратинська ОТГ
Литовезька ОТГ     

До 3 червня 2019 року громади-переможці мають доопрацювати проектні заявки відповідно до правил співпраці з GIZ.

До 24 червня 2019 року представники громад переможців укладуть з проектом відповідну угоду та отримають фінансування на реалізацію ініціативи.

Джерело: Волинський центр розвитку місцевого самоврядування