З початку операції «Нерест» на Волині поліція вилучила у порушників понад 300 кг риби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
З початку операції «Нерест» на Волині поліція вилучила у порушників понад 300 кг риби

Це тільки один улов браконьєрів.

vl.npu.gov.ua

З початку операції «Нерест» на Волині поліція вилучила у порушників понад 300 кг риби

Правоохоронці задокументували понад 100 фактів незаконного вилову водних ресурсів, а завдані збитки складають понад 20 тисяч гривень

Нагадаємо, з 1 квітня на території області тривають загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест». Ці заходи запроваджені в державі на період нерестової заборони, інформує ГУ НП у Волинській області.

Від початку їх проведення правоохоронці задокументували 109 фактів незаконного вилову водних біоресурсів. У правопорушників вилучили понад 300 кг. риби на загальну суму більше 20 тис. грн., 182 одиниці незаконного вилову риби, до адміністративної відповідальності притягнули 111 осіб.

У правопорушників вилучили понад 300 кг. риби на загальну суму більше 20 тис. грн., 182 одиниці незаконного вилову риби, до адміністративної відповідальності притягнули 111 осіб. 

Профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест» будуть тривати до кінця нерестового періоду. Терміни заборони в різних регіонах і областях можуть відрізнятися, проте в основному сезонний нерестовий період визначається з 1 квітня по 9 червня.

Поліція Волині нагадує, що за незаконний вилов риби передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

 Ці сітки вже не послужать любителям незаконного лову.
Ці сітки вже не послужать любителям незаконного лову.