На Волині «погорів» на хабарі чиновник – спокусився на 14 000 гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.32
На Волині «погорів» на хабарі чиновник – спокусився на 14 000 гривень

От і «дорЄшався»…

Фото прес-служби прокуратури Волинської області.

На Волині «погорів» на хабарі чиновник – спокусився на 14 000 гривень

На одержанні неправомірної вигоди викрито працівника лабораторії органу сертифікації

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в області спільно з працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в області сьогодні, 11 червня 2019 року, в момент одержання неправомірної вигоди в сумі 3 тис. грн. (на фото) затримано працівника лабораторії одного з господарських товариств, яке є органом із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, їх частин та обладнання.

У таку суму посадовець товариства оцінив видачу сертифіката відповідності транспортного засобу, ввезеного з-за кордону.

У таку суму посадовець товариства оцінив видачу сертифіката відповідності транспортного засобу, ввезеного з-за кордону. Раніше вказаний працівник уже отримував двома траншами неправомірну вигоду на загальну суму 11 тис. грн.

Проводяться невідкладні слідчі дії.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди особою, яка надає публічні послуги (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 368-4 КК України).

Прес-служба прокуратури Волинської області.