У Шацькому нацпарку оновили екостежку «Лісова пісня»: слухати спів пташок та шум вітру стане комфортніше (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.62 € 27.24
У Шацькому нацпарку оновили екостежку «Лісова пісня»: слухати спів пташок та шум вітру стане комфортніше (фото)

І ніякого пива - альтанка призначена виключно для спілкування з природою!

Фото: Шацький національний природний парк

У Шацькому нацпарку оновили екостежку «Лісова пісня»: слухати спів пташок та шум вітру стане комфортніше (фото)

Можна відвідати також екостежки «Світязянка» та «Три озера»

Поєднання лісових та озерних ландшафтів, інтенсивне туристичне освоєння дало змогу сформувати на території Шацького нацпарку низку туристичних маршрутів, одним із різновидів яких є екологічні стежки. Організація екологічної стежки – одна з форм виховання екологічного мислення і світогляду. За допомогою таких стежок поглиблюються і поширюються знання про природу. Це в свою чергу сприяє екологічному вихованню та підвищує відповідальність людей за збереження навколишнього середовища. 

Пориньте у неймовірну лісову тишу, де чути лише спів птахів та шум вітру у кронах дерев, ознайомтеся з чудовими озерними краєвидами, відновіть сили та отримайте натхнення.

Сьогодні працівники Мельниківського лісництва оновили лісові меблі на екостежці «Лісова пісня». Нові альтанки та лавочки, виготовлені умілими руками майстрів будуть для туристів гарним місцем відпочинку. Чекаємо відвідувачів на оновленій екологічній стежці. Пориньте у неймовірну лісову тишу, де чути лише спів птахів та шум вітру у кронах дерев, ознайомтеся з чудовими озерними краєвидами, відновіть сили та отримайте натхнення.

Нагадуємо, що у межах території Шацького національного природного парку діє три екологічні стежки. Окрім «Лісової пісні» можна відвідати також екостежки «Світязянка» та «Три озера». Вони оснащені інформаційними аншлагами, оглядовими точками та пунктами відпочинку.