Волинські енергетики врятували чорну кицьку, яка п'ять днів просиділа на смереці в одному з луцьких дворів на проспекті Молоді (фото)
Такої спеки хвостата була близька до загибелі від зневоднення
У дворі дев'ятиповерхового будинку, що на проспекті Молоді, 11 в Луцьку, електромонтери ПрАТ «Волиньобленерго» допомогли зняти із смереки кота, який знеможений уже п'ятий день сидів на дереві.
До «Волиньобленерго» звернулася активістка Антоніна Клімішина із нетиповим проханням, аби за допомогою автовишки працівники товариства врятувати молодого котика, який не міг самостійно злізти і на тридцятиградусній спеці йому загрожувало загинути від зневоднення, повідомляє Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго".
Мешканці розповіли, що викликали рятувальників. Проте їхня спроба збити чорного кота струменем води не дала результату – перелякана тваринка ще вище піднялася на дерево. Не зміг допомогти й професійний альпініст – киця забралася на краєчок гілки, звідки її було годі дістати.
Кіт заліз на дерево, що заввишки із дев'ятиповерхівку, ще у неділю, 9 червня. Мешканці розповіли, що викликали рятувальників. Проте їхня спроба збити чорного кота струменем води не дала результату – перелякана тваринка ще вище піднялася на дерево. Не зміг допомогти й професійний альпініст – киця забралася на краєчок гілки, звідки її було годі дістати.
Працівники «Волиньобленерго» за допомогою автовишки з першої спроби зняли кота із дерева. Наляканого і знеможеного віддали його активістці Антоніні.
– Це киця. Облаштували для неї кімнату, туалет, їжу три види і водичку. Згодом розмістимо оголошення, аби віднайти власника. Сподіваюся, він знайдеться, – розповідає дівчина щасливу історію врятування.