У Києві правоохоронці обговорили питання взаємодії при перевірці повідомлень про замінування в Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.14 € 30.87
У Києві правоохоронці обговорили питання взаємодії при перевірці повідомлень про замінування в Луцьку

Над вирішення проблеми мізкувало все керівництво Нацполіції

Поліція Волині

У Києві правоохоронці обговорили питання взаємодії при перевірці повідомлень про замінування в Луцьку

В рамках зустрічі її учасники висловили бачення кількох шляхів такої взаємодії. Зокрема, йдеться про можливість підготовки працівників охоронних структур на базі навчальних центрів Нацполіції, де готують фахівців-вибухотехніків. Для вирішення питань, виниклих за результатами зустрічі, при Нацполіції створено робочу групу. Про це йшлося під час зустрічі у Національній поліції України

У цій зустрічі взяли участь Голова Національної поліції Сергій Князєв, перший заступник глави відомства – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Віталій Невгад, а також керівники структурних підрозділів Нацполіції і представники служб безпеки крупних торгівельних мереж.

Учасники зустрічі висловили стурбованість фактом збільшення кількості неправдивих повідомлень про замінування об’єктів торгівлі. Ці повідомлення, а також призупинення діяльності торгівельних закладів і евакуація людей приносять збитки власникам та адміністраціям торгівельних мереж.

Ця зустріч є важливою з огляду на наше спільне усвідомлення необхідності співпраці між поліцією і бізнесом. Ми готові до такої співпраці і зробимо все необхідне як для захисту життя і здоров’я людей, так і для убезпечення законних інтересів бізнесових структур

Голова Національної поліції України Сергій Князєв висловив пропозицію щодо більш активного долучення служб безпеки об’єктів торгівлі до процесу оглядів будівель. Для цього сторони розглянуть пропозицію відомства щодо можливості підготовки працівників служб безпеки у навчальних закладах Нацполіції, що здійснюють підготовку фахівців вибухотехнічних підрозділів.

Також можливою є підготовка спеціалістів-кінологів з числа працівників безпекових структур торгівельних мереж. Поліція готова надати допомогу суб’єктам підприємницької діяльності у навчанні фахівців та дресируванні тварин. Крім того, активно використовуватимуться можливості Департаменту кіберполіції.

«Ця зустріч є важливою з огляду на наше спільне усвідомлення необхідності співпраці між поліцією і бізнесом. Ми готові до такої співпраці і зробимо все необхідне як для захисту життя і здоров’я людей, так і для убезпечення законних інтересів бізнесових структур», – зазначив Сергій Князєв.

Відтак на базі Ситуаційного центру Національної поліції за дорученням глави відомства створено робочу групу. Основними завданнями групи стане оперативний обмін інформацією, її збір і аналіз з метою ефективної протидії неправдивим повідомленням про замінування.

Департамент комунікації Національної поліції України

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://vl.npu.gov.ua/news/preventivna-robota/kerivniki-naczpolicziji-ta-predstavniki-bezpekovix-struktur-biznesu-obgovorili-pitannya-vzajemodiji-pri-perevirczi-povidomlen-pro-zaminuvannya/