США направили в Україну вантаж медичної гуманітарної допомоги для військових та дитячих лікарень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.72 € 27.21
США направили в Україну вантаж медичної гуманітарної допомоги для військових та дитячих лікарень

Посольство і надалі планує сприяти реалізації проектів направлення медичного обладнання, насамперед, для лікування поранених ветеранів, що передбачено в спільному Меморандумі посольства з проектом Support Hospitals in Ukraine.

Прес-служба посольства України в США

США направили в Україну вантаж медичної гуманітарної допомоги для військових та дитячих лікарень

Така підтримка – результат роботи проекту Support Hospitals in Ukraine за підтримки United Help Ukraine та Посольства України в США

З міста Денвер, штат Колорадо, до України відправлено два 40-кафутових контейнери медичного гуманітарного вантажу.

Про це повідомила прес-служба посольства України в США, передає «Еспресо».

Усе медичне обладнання буде направлено до 4-х медичних закладів України військового та дитячого спрямувань: Військово-медичного клінічного центру професійної патології особового складу Збройних Сил України (м. Ірпінь), Дитячої клінічної лікарні Охматдит (м. Львів), Дитячої лікарні міста Житомира та Житомирського реабілітаційного центру братів Кузьміних.

«Усе медичне обладнання буде направлено до 4-х медичних закладів України військового та дитячого спрямувань: Військово-медичного клінічного центру професійної патології особового складу Збройних Сил України (м. Ірпінь), Дитячої клінічної лікарні Охматдит (м. Львів), Дитячої лікарні міста Житомира та Житомирського реабілітаційного центру братів Кузьміних», – зазначається в повідомленні.