Байдуже ставлення керівників до підлеглих – проблема ЗСУ, – Начальник Генштабу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 30.54
Байдуже ставлення керівників до підлеглих – проблема ЗСУ, – Начальник Генштабу

Хомчак хоче «подружити» командирів з підлеглими.

УНН

Байдуже ставлення керівників до підлеглих – проблема ЗСУ, – Начальник Генштабу

Посадовець розповів про недопрацювання у війську

Начальник Генштабу Руслан Хомчак назвав стосунки у військових колективах однією з проблем ЗСУ.
 

«Проблема, яку я бачу, - проблема стосунків у військових колективах. Вчора ми збирали заступників командирів з морально-психологічного забезпечення... Тих, які мають знати усі проблеми, якими живуть їхні підлеглі. Я сьогодні розумію, що тут є якісь недопрацювання», – заявив він в інтерв'ю «Донбас.Реалії», передає УНІАН.

Коли солдат має проблему чи бачить проблему, і йде не до свого командира, а телефонує волонтерам чи ще комусь... Я так розумію, що в колективі при цьому – нездорові стосунки.

«Коли солдат має проблему чи бачить проблему, чи порушення, і йде не до свого командира, щоб повідомити про це, а телефонує волонтерам чи ще комусь, і щоб її вирішити, треба «зайти наверх», щоб «зверху» це питання вирішили ... Я так розумію, що в колективі при цьому - нездорові стосунки», – зазначив Хомчак. «Потрібно їх змінити», - додав глава Генштабу ЗСУ й наголосив, що йдеться про байдуже ставлення начальників до своїх підлеглих.