Пентагон дасть Україні 250 мільйонів доларів для ЗСУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.95 € 30.40
Пентагон дасть Україні 250 мільйонів доларів для ЗСУ

Загальна підтримка України з боку Сполучених Штатів у сфері безпеки становить $1,5 млрд з 2014 року.

Укрінформ

Пентагон дасть Україні 250 мільйонів доларів для ЗСУ

Оборонне відомство Сполучених Штатів офіційно підтвердило виділення допомоги для України в контексті співробітництва у сфері безпеки й оборони

Про це повідомляється на офіційному сайті Пентагону, передає Укрінформ.

«Міністерство оборони оголосило сьогодні, що планує виділити Україні $250 млн з коштів на співробітництво у сфері безпеки для надання додаткової підготовки, забезпечення обладнанням, а також консультативних зусиль з метою нарощування потенціалу Збройних сил України», – зазначається в повідомленні.

В американському оборонному відомстві уточнили, що виділені зараз кошти спрямовуються на забезпечення поточних навчальних програм і оперативних потреб.

В американському оборонному відомстві уточнили, що виділені зараз кошти спрямовуються на забезпечення поточних навчальних програм і оперативних потреб. Це передбачає, в тому числі, підвищення морської ситуаційної обізнаності та операцій в рамках поточних зусиль США щодо збільшення підтримки військово-морської піхоти України; обороноздатність Сухопутних сил і Сил спеціальних операцій України шляхом надання снайперських рушниць, ракетних гранатометів та контрартилерійських радарів. Крім того, це має на меті підвищення ефективності командування й контролю, виявлення електронних завад та розширення безпечних комунікацій. Заходи підтримки також спрямовані на забезпечення військової мобільності, нічного бачення й військового лікування.

«Це співробітництво у сфері безпеки стало можливим завдяки постійному прогресу України у прийнятті ключових інституційних оборонних реформ з метою наближення архітектури національної безпеки України до євроатлантичних принципів», – підкреслили в оборонному відомстві США.