Шацькі лісівники - футбольні чемпіони (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.09 € 30.69
Шацькі лісівники - футбольні чемпіони (Фото)

Нагороди переможцям вручив український футболіст Василь Кохановський

Шацька селищна рада - об’єднана територіальна громада

Шацькі лісівники - футбольні чемпіони (Фото)

Відбулася фінальна гра чемпіонату з футболу серед лісівників Волині

В Шацьку відбулася фінальна гра чемпіонату з футболу серед лісівників Волині,за участю команд ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП «Маневицьке ЛГ». Урочисте відкриття розпочалося з виступу народного аматорського колективу «Молодички» Шацького міського будинку культури. А на матч року особисто прибули заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

В Шацьку відбулася фінальна гра чемпіонату з футболу серед лісівників Волині,за участю команд ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП «Маневицьке ЛГ».

 

 Підтримували лідерів традиційно голови облорганізацій Товариства лісівників України та профспілки працівників лісового господарства Борис Бабеляс та Павло Матіюк. Серед вболівальників також – голова Шацької районної ради Сергій Карпук, представники обласної федерації футболу, директорський корпус державних лісогосподарських підприємств. Майже всі вони цього дня вітали і футболістів, і глядачів зі святом Конституції. Перемогу здобула команда ДП «Шацьке УДЛГ» з рахунком 2:1. Начальник Волинського ОУЛМГ вручив срібні медалі футболістам ДП «Маневицьке ЛГ», золоті – ДП «Шацьке УДЛГ», Володимир Бондар нагородив команду переможців кубком чемпіонів,

Крім того Василь Кохановський – український футболіст, що виступав на позиції нападника, відомий за виступами в луцькій «Волині» та футзальній львівській «Україні», голова Луцької міської федерації футболу та заступник голови Волинської обласної федерації футболу вручив дорослій команді ДП «Шацьке УДЛГ»  золоті, а юніорам – срібні медалі за перемогу у першості області в групі 2.

 

 

Джерело: Шацька селищна рада - об’єднана територіальна громада