Невже так важко донести до урни? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Невже так важко донести до урни?

Одні прикрашають – інші занехаюють

Олександр ПРИЙМАК

Невже так важко донести до урни?

У Камені-Каширському нехлюї розвели смітник на зупинці громадського транспорту, що поруч із «старим» військкоматом

Проблема ця давно викликає праведний гнів у небайдужих краян. Їм прикро бачити, у що перетворюють зупинку, котру з такою любов’ю та старанням кілька років тому прикрасили учні міської школи-гімназії №2 – учасники освітнього проекту «Відкривай Україну».

Ти – людина! Совість май і сміття не розкидай

Нагадаємо, тоді діти із непримітної металевої коробки зробили своєрідну окрасу Каменя-Каширського. Зовні та всередині стіни замайоріли яскравими малюнками, промовистими написами, створеними дитячими руками. Подібний креатив сподобався багатьом жителям райцентру, а також його гостям. На жаль, бачимо, оцінили старання школярів не всі. Невідомі невігласи плювати хотіли на порядність і дозволяють собі залишати папірці, обгортки від продуктів, тощо просто на лаві та під нею, захаращують сміттям невеликий простір всередині зупинки. Не зупиняє останніх навіть заклик, який гімназисти залишили на спомин отаким нехлюям: «Ти – людина! Совість май і сміття не розкидай».

Де там… Невже то їм не вистачає сили донести сміття до урни? Вона, до речі, встановлена на віддалі кількох метрів звідсіля. Виходить, не здужають. Отак і живемо. Здавалося б, по-європейськи… Проте тією Європою і не пахне. А шкода.

Джерело: Олександр ПРИЙМАК