У Луцьку збирають кошти на лисячі апартаменти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 29.62
У Луцьку збирають кошти на лисячі апартаменти

Допоможемо рудохвостим?

Фото: Луцький зоопарк

У Луцьку збирають кошти на лисячі апартаменти

Пухнасті хитрунки заслуговують на кращі житлові умови

Луцький зоопарк закликає активніше долучатися до процесу збору коштів на справді добру справу – побудову нових осель для лисів:

"Наші лисички, як і раніше, потребують вашої допомоги! А ми вже вирішили негаразди, які виникали в охочих переказати кошти. Тож удруге просимо долучитися до збору коштів на вольєр для руденьких пухнастиків. І нагадуємо реквізити для благодійного внеску: розрахунковий рахунок №26003055404511 в КБ «Приватбанк», МФО 303440, код ЄДРПОУ 31572273.

До слова, перші десять доброчинців уже переказали нам понад 4,5 тисячі гривень. Тож - з почином.

Наші лисички, як і раніше, потребують вашої допомоги!

А для усіх інших нагадаємо, що причиною цього звернення є гостра потреба у побудові просторого вольєру для лисиць. Ще на початку року ми мали у колекції чотири такі тваринки. Станом на сьогодні їх 14. У кожного – власний сумна історія потрапляння до зоопарку. Трьох малят, викуплених небайдужої людиною Катериною Миронюк від жахливої перспективи бути «тренажером» для мисливських собак, привезли з Ковеля. Шістьох руденьких знайшли у закинутій будівлі неподалік Луцька, яку мали зносити. Одна тваринка потрапила до нас у травмованому стані – мала опіки через спалювання сухостоїв на Ківерцівщині. Усіх ми прихистили, утримуємо та лікуємо.

Станом на сьогодні їх 14. У кожного – власний сумна історія потрапляння до зоопарку.

Однак не можемо лисам забезпечити комфортного утримання відповідно до вимог, бо усі вольєри заселені. І нове помешкання необхідно побудувати якнайшвидше, а це – у межах 150 тисяч гривень. З огляду на те, що джерелом прибутку в зоопарку є продаж квитків (дорослий – 60 грн, дитячий – 40грн), а коштів ми потребуємо і на корми, і на комунпослуги, і на заробітні плати, сума для нас – велика. А ще варто уточнити: у наших планах на рік фіксували побудову за зароблені кошти вольєрів для інших мешканців зоопарку, які, так би мовити, теж перебувають у черзі на поліпшення житлових умов.

Отож, просимо усіх, кому так само, як і нам, небайдужа доля врятованих лисиць, долучитися до збору коштів на вольєр для цих тварин. Обіцяємо чітку звітність. Наш розрахунковий рахунок №26003055404511 в КБ «Приватбанк», МФО 303440, код ЄДРПОУ 31572273. Віримо, що ви позитивно здивуєте нас широтою ваших сердець!", - йдеться у дописі Луцького зоопарку.