Волинські митники припинили намір ввезти без сплати податків товару на майже мільйон гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
Волинські митники припинили намір ввезти без сплати податків товару на майже мільйон гривень

Навушники і плеєри - вилучили

ДФС Волині

Волинські митники припинили намір ввезти без сплати податків товару на майже мільйон гривень

У пункті пропуску Ягодин з вантажівки у ході повного митного огляду із описом та перерахунком пакувальних місць вилучили музичну апаратуру, всього 176 шт навушників та плеєрів, вартістю 947,5 тис. гривень

Встановлено, що на замовлення української компанії перевізник мав доставити з Любліна до Одеси електричну та побутову техніку, перелік якої водій подав у товаросупровідних документах до митного контролю.

Через порушення митних правил навушники та плеєри вилучені на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення водія до відповідальності.

 Проте, крім зазначених у документах товарів, фактично у  причеп автомобіля було додатково завантажено вісім картонних коробок, де й містилась згадана апаратура. Водій зізнався, що вона належить йому особисто.

Через порушення митних правил навушники та плеєри вилучені на склад митниці до прийняття судом остаточного рішення про притягнення водія до відповідальності. Санкція статті 483 Митного Кодексу України за такі дії карає штрафом у повному розмірі прихованого товару та його конфіскацією.

 

 

Джерело: За матеріалами Волинської митниці ДФС