Назвали причину смертельної аварії на маневицькому перехресті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
Назвали причину смертельної аварії на маневицькому перехресті

Трагедія сталася 1 липня.

Інформаційне агентство Волинські Новини

Назвали причину смертельної аварії на маневицькому перехресті

Причиною дорожньо-транспортної пригоди, під час якої поблизу Оконська перевернувся автомобіль невідкладно швидкої допомоги, став раптовий інсульт у водія «швидкої»

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив заступник головного лікаря з оперативної роботи, медицини катастроф та цивільного захисту населення Комунального закладу «Волинський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Шмаль.
З його слів, медики та експерти встановили, що причиною масштабної аварії на маневицькому перехресті поблизу Оконська став раптовий інсульт, що трапився у водія «швидкої допомоги» під час руху.

Спочатку цього не встановили, тому що у чоловіка був свіжий крововилив від удару. Але коли він потрапив до лікарні, після чисельних досліджень та діагностики, ми встановили, що в нього трапився інсульт.

«Спочатку цього не встановили, тому що у чоловіка був свіжий крововилив від удару. Але коли він потрапив до лікарні, після чисельних досліджень та діагностики, ми встановили, що в нього трапився інсульт. І, хоча щодня перед виходом на роботу лікарі проходять перевірку, інсульт – це така річ, яку спрогнозувати неможливо. Це і стало причиною аварії, під час якої загинув пацієнт та донька пацієнта, яка його супроводжувала», - розповів медик.
Також він зазначив, що, за станом на сьогодні, водій «швидкої», що перекинулась під час масштабної ДТП на маневицькому перехресті, перебуває на лікування у відділенні нейрохірургії Волинської обласної лікарні.
 

Джерело: Інформаційне агентство Волинські Новини.