Відпочивальники крутили педалі та їздили «Пішкарусом» Цуманською пущею (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Відпочивальники крутили педалі та їздили «Пішкарусом» Цуманською пущею (фото)

Цікавезно ж!

Фото: КНПП "Цуманська пуща"

Відпочивальники крутили педалі та їздили «Пішкарусом» Цуманською пущею (фото)

Участь у заходах брали пацієнти санаторію матері та дитини «Пролісок»

Для відвідувачів санаторію матері та дитини «Пролісок» була проведена велоекскурсія до «Горинських крутосхилів» та пішохідна екскурсія екологічною стежкою, яка простягається вздовж річки Путилівка від санаторію «Пролісок» до водосховища поблизу с. Мочулки, повідомляє КНПП «Цуманська пуща»

Для відвідувачів санаторію матері та дитини «Пролісок» була проведена велоекскурсія до «Горинських крутосхилів та 25 липня пішохідна екскурсія екологічною стежкою, яка простягається вздовж річки Путилівка від санаторію «Пролісок» до водосховища поблизу с. Мочулки.

Ця частина водосховища слугує місцем гніздування багатьох навколоводних птахів, зокрема там гніздяться наступні види: мартини, крячки, чаплі, крижні, лиски та курочки водяні. Під час екскурсії пройшлись мальовничими стежками над річкою Путилівка, також учасники мали змогу поспостерігати у біноклі та почути цікаву інформацію про птахів.

Екскурсії провів працівник еколого-освітньої роботи та рекреації Максим Рудік.

Загалом в екскурсії взяло участь 12 учасників.