У Луцьку вартові виявили вантажівку, яка вивезла на дорогу бруд з будови - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
У Луцьку вартові виявили вантажівку, яка вивезла на дорогу бруд з будови

Будівельні організації зобов’язані забезпечувати очистку транспортних засобів, не допускати винесення ґрунту та бруду на дороги. дим покриттям.

Муніципальна варта.

У Луцьку вартові виявили вантажівку, яка вивезла на дорогу бруд з будови

Протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП отримав виконроб ТОВ «Волиньспецбуд» за неналежний контроль транспортного засобу, який вивіз бруд на проїжджу частину дороги по вул.Набережна,19

Разом з тим, посадовця було зобов'язано усунути дане порушення та прибрати бруд з проїжджої частини дороги та провели з останнім профілактичну бесіду щодо недопущення таких порушень в майбутньому, повідомили у Департаменті Муніципальної варти Луцької міської ради.

При винесенні з території об'єкта бруду, ґрунту терміново його прибирати.

Нагадаємо, що згідно п.п. 11.2.8 Правил благоустрою міста Луцька будівельні організації зобов’язані забезпечувати очистку транспортних засобів, не допускати винесення ґрунту та бруду на дороги, прибудинкові території, тротуари, для чого обладнати виїзди з будмайданчиків твердим покриттям. Організовувати ручну очистку, мийку транспортних засобів при виїзді. При винесенні з території об'єкта бруду, ґрунту терміново його прибирати.