Визначили, хто прибиратиме територію, прилеглу до пункту пропуску «Ягодин» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.76 € 29.17
Визначили, хто прибиратиме територію, прилеглу до пункту пропуску «Ягодин»

Територія поблизу пункту пропуску донедавна була сильно засмічена.

Волинська ОДА.

Визначили, хто прибиратиме територію, прилеглу до пункту пропуску «Ягодин»

Проблема несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на території, прилеглій до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» - вирішена

 Служба автомобільних доріг Волинської області уклала договір з Рівненською ОТГ на суму 193 тисячі гривень для  забезпечення відповідного благоустрою на цій території, зокрема прибирання та вивозу сміття.

Так, після підписання угоди, голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук провів нараду за участю працівників КГ «Рівне», на якій обговорили питання щодо організації прибирання примитної території, встановлення додаткових контейнерів для сміття тощо. І вже в п’ятницю, 9 серпня приступили до роботи.

— На нараді ми визначили чотирьох працівників підприємства, які здійснюють ці роботи. Вже з понеділка ситуація кардинально змінилася.

— На нараді ми визначили чотирьох працівників підприємства, які здійснюють ці роботи. Вже з понеділка ситуація кардинально змінилася. До кінця тижня плануємо повністю очистити прилеглу територію. Такі прибирання будемо здійснювати регулярно до кінця року, – зауважив Володимир Васильович.

Варто зауважити, що відповідне доручення, для вирішення питання очищення від сміття прилеглої до МПП «Ягодин» території, тимчасово виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук дав два тижні тому під час виїзної наради до Любомльського району.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

 

Джерело: Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.