
У липні була «бронза», а у серпні — уже «золото»
Олександр Романюк із села Сошичне Камінь-Каширського району взяв участь у ІІІ обласній спартакіаді, яку проводила Волинська обласна організація інвалідів, і здобув першість у грі боче. Він представлятиме Волинську область на Всеукраїнських змаганнях, що проходитимуть у вересні в селищі Затока на Одещині
Нагадаємо, що Олександр Романюк — герой наших публікацій, зокрема «Наречений у візку. Бо Саша + Катя = любов!», у липні цього року під час відкритого фізкультурно-оздоровчого фестивалю, що відбувся у Соловичах Турійського району, одержав бронзову нагороду. А ось трохи більш як через місяць у нього уже «золото». Третя обласна спартакіада серед осіб з інвалідністю проходила 15 серпня на базі рекреаційно-оздоровчого комплексу «Мальованка», що у Рожищенському районі.

Щодо самих змагань, то участь у них для Олександра — не лише нагода випробувати свої можливості, одержати задоволення, тим більш, якщо виступ успішний, а й зустріч з друзями, коло яких щораз розширюється.
Цього разу, як розповів Олександр у телефонній розмові, поруч з ним була уже дружина Катя, яка повернулася із заробітків у Польщі (у липні його супроводжував брат Максим). Напевно, присутність коханої жінки теж зіграла свою роль у перемозі. Адже, як каже чоловік, Катя — це не лише його штурман, а й муза, натхненниця. Щодо самих змагань, то участь у них для Олександра — не лише нагода випробувати свої можливості, одержати задоволення, тим більш, якщо виступ успішний, а й зустріч з друзями, коло яких щораз розширюється.
На жаль, усі витрати у поїздках на такі змагання доводиться брати на себе. Але одна справа — поїздка у Турійський чи Рожищенський район, а інша — на Одещину. Знову ж таки Олександр вдячний дружині, яка завжди його підтримує, і не лише морально. А, може, хтось із читачів нашої газети захоче допомогти коштами, аби поїздка на Всеукраїнські змагання в Затоку відбулася.
Номер розрахункової картки у Приватбанку Олександра Миколайовича Романюка 4149499107086447.

