В освітніх закладах Ковеля готуються до початку нового навчального року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.72 € 27.21
В освітніх закладах Ковеля готуються до початку нового навчального року

У серпні місто отримало на модернізацію шкіл з державного бюджету ще 1 млн 100 тис.грн.

kovelrada.gov.ua

В освітніх закладах Ковеля готуються до початку нового навчального року

У літню пору в освітніх закладах Ковеля активно велися ремонти, здійснено заходи з поліпшення матеріально-технічної бази шкіл і дитсадків

За кошти міського бюджету відремонтовано санвузли в ЗОШ №1 (корпус початкових класів), ЗДО №9 , проведено тепломодернізацію ЗДО №6. Тривають роботи у СШ №3: заміна вікон та утеплення фасаду. Виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі ЗЗСО №6 та ЗДО №11. Про це інформує Ковельська міська рада.

У закладах оновлено приміщення, здійснено перевірку систем захисту, обладнання тощо. У школи та дитсадки придбано меблі, начиння для харчоблоків, оргтехніку, господарські товари.

Завдяки субвенції на соціально-економічний розвиток територій і співфінансування з міської казни вдалося здійснити тепломодернізацію ЗОШ №№7,10,12, НВК №11, корпусу початкових класів ЗОШ №1. 

Завдяки субвенції на соціально-економічний розвиток територій і співфінансування з міської казни вдалося здійснити тепломодернізацію ЗОШ №№7,10,12, НВК №11, корпусу початкових класів ЗОШ №1. У серпні місто отримало на ці цілі з державного бюджету ще 1 млн 100 тис.грн. Тож роботи буде продовжено.

За кошти благодійного фонду «Патріоти Волині» капітально відремонтовано частину фасаду Палацу учнівської молоді. 

У рамках реалізації концепції «Нова українська школа» за гроші державного та міського бюджетів, а це – 2 млн 417 тис.грн., придбано телевізори, ноутбуки, багатофункціональні пристрої, ламінатори, учнівські меблі. Завершується завезення у ЗЗСО дидактичних матеріалів для першокласників.