Волинських студентів запрошують виграти грант на навчання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Волинських студентів запрошують  виграти грант на навчання

Спробувати власні сили та позмагатися за грошову винагороду мають змогу студенти ЗВО, які є офіційними учасниками конкурсу.

rozhadm.gov.ua

Волинських студентів запрошують виграти грант на навчання

До 30 вересня у рамках конкурсу «Розумним Бути Модно» студенти м. Луцька та Волинської області мають змогу надіслати есе та виграти грант на навчання

Найрозумніші отримають грошові гранти, які зможуть витратити на оплату навчання в закладі Вищої освіти, якому навчаються. Сума винагороди відповідає тій, що студент-переможець оплачує відповідно до своєї спеціальності, інформує Рожищенська РДА.

Студенти-переможці, які навчаються на державному забезпеченні, отримають суму, відповідного розміру до стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці. 

Участь в конкурсі «Розумним Бути Модно» є безкоштовною. Спробувати власні сили та позмагатися за грошову винагороду мають змогу студенти ЗВО, які є офіційними учасниками конкурсу. Для участі студенту пропонується написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Студенти-переможці, які навчаються на державному забезпеченні, отримають суму, відповідного розміру до стипендіального забезпечення за 10, 6 або 3 місяці.  

Питання тематики пропонується розглядати з інноваційної точки зору. Особлива увага приділяється власному баченню студента. А також унікальності: всі роботи будуть перевірятися на плагіат. Ознайомитися з повним переліком вимог до робіт, а також учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.

Конкурс проводиться компанією «Open Media Group» та медіа ресурсами uaua.info (інформаційний портал для батьків про дітей); likar.info (інформаційний портал про здоров'я та медицину); e-kvytok.kiev.ua (сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів); nadra.com.ua (сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів).