Ковельчан закликають взяти участь у велопробізі з національною символікою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.49
Ковельчан закликають взяти участь у велопробізі з національною символікою

Ковельчани, на велопробіг!

kovelrada.gov.ua/

Ковельчан закликають взяти участь у велопробізі з національною символікою

Відділ фізичної культури та спорту спільно з СК «Ковель», МЦ «Спорт для всіх», громадськими активістами організовують у Ковелі велопробіг з нагоди Дня Державного Прапора України

Він стартує о 10.30 год. 23 серпня біля пам’ятника борцям за волю України, що на бульварі Лесі Українки, інформує Ковельська міська рада.

Далі велосипедисти долатимуть 4 кілометри середмістям за маршрутом: вулиця Незалежності – парк Тараса Шевченка – вулиці Шевченка –Грушевського – Мечнікова –Незалежності. Фінішуватимуть біля пам’ятника борцям за волю України, де доєднаються до урочистого заходу «Державний прапор України – святиня нашого народу».

Велосипедисти долатимуть 4 кілометри середмістям за маршрутом: вулиця Незалежності – парк Тараса Шевченка – вулиці Шевченка –Грушевського – Мечнікова –Незалежності.  

Організатори спортивного дійство закликають ковельчан різного віку взяти участь у патріотичній веломандрівці рідним містом з державними стягами. Велосипедистів просять прибути у вишиванках, прикрасити свої двоколісники національною символікою – прапорцями, синьо-жовтими стрічками. 

Організатори переконані, що такі акції згуртовують громаду, дарують заряд позитиву, неймовірні емоції, приносять користь здоров’ю.
Задля власної безпеки варто одягнути велосипедні шоломи.