У Луцьку відбудеться пробіг у пам’ять про загиблих українських захисників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
У Луцьку відбудеться пробіг у пам’ять про загиблих українських захисників

Візьміть участь у символічному забігу за героїв Небесного легіону, що віддали за наше мирне небо свої життя.

Укрінформ

У Луцьку відбудеться пробіг у пам’ять про загиблих українських захисників

Волонтерський рух «Меценати для Солдата» закликає вас взяти участь у пам'ятному пробігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», що відбудеться у наступну неділю, 25 серпня, в м. Луцьк. Дистанція - 1,5 км. Театральний майдан, початок о 09.00

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України» - це одна із традицій вшанування пам’яті полеглих воїнів. Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав нас від війни і віддав своє життя, подякувати та підтримати родини наших Небесних Героїв, які з'їдуться зі всієї Волині! - зазначає організатор заходу Руслан Теліпський.

Для отримання стартового пакету ( 2 наклейки на футболку із номером, даними та фото загиблого / померлого учасника АТО / ООС, 0,5 л. - негазованої мінеральної води, подяка, футболка для членів родин загиблих - у лімітованій кількості) необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу та підписати документ про те, що кожен учасник змагання бере особисто несе відповідальність за власну безпеку під час участі в забігу ( Пробіг відбуватиметься повільним темпом, організованою колоною).

Програма заходу:

25 серпня, неділя. Локація: Театральний майдан, стелла пам'яті, велика надувна арка (старт / фініш), пішохідна вул. Лесі Українки;
09:00 - початок реєстрації, видача стартового пакету учасника;
10:00 - старт забігу;
10:30 - молебень біля стелли пам'яті полеглих захисників України, покладання квітів;
11:00 - спілкування зі ЗМІ, членами родин та близькими загиблих Героїв.

Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав нас від війни і віддав своє життя, подякувати та підтримати родини наших Небесних Героїв, які з'їдуться зі всієї Волині!

Для участі у забігу потрібно зареєструватися.  Проплатити участь в даному заході або ж просто підтримати Оргкомітет благодійним внеском для реалізації першого в м. Луцьку - пробігу пам'яті наших військових захисників - Героїв Ви зможете надіславши 100 грн. на карту Приватбанку - 4731 2191 1437 6399 (Paul Kovalskyi).

Усі охочі матимуть змогу пожертвувати кошти до чи після забігу, на місці у спеціальну благодійну скриньку.

До участі у змаганнях допускаються усі охочі віком від 18 років, які мають належну підготовку та не мають протипоказань за станом здоров’я для участі в даному заході.

Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за рівень своєї підготовки, стан свого здоров’я, власну безпеку та інші ризики, пов’язані із участю в даному заході.

Організатори не вимагають наявності медичної довідки або страхування.

Партнери проведення даного заходу:
- ГО "Voїny"; 
- ГС "Спілка воїнів АТО Волині"; 
- Волонтерський рух "Меценати для солдата"; 
- Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради;
- ГО «Волинська обласна організація ветеранів АТО»;
- ГО «Луцька міська організація Спілки воїнів АТО Волині»;
- Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;
- Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт";
- Представництво міністерства у справах ветеранів України у Волинській області;
- Відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Джерело: Руслан ТЕЛІПСЬКИЙ