Роботодавці Камінь-Каширщини отримали чимало корисної інформації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.60 € 27.12
Роботодавці Камінь-Каширщини отримали чимало корисної інформації

Бліц-навчання для працедавців

Камінь-Каширська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

Роботодавці Камінь-Каширщини отримали чимало корисної інформації

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців району цими днями було проведено бліц-навчання « Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників»

У заході взяли участь представники служби зайнятості, повідомляє філія центру зайнятості, Територіальної інспекції з питань праці у Волинській області та підприємств району.

З інформацією з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, працевлаштування інвалідів виступила головний державний інспектор Ніна Бляшук.

Кожен учасник бліц-навчання отримав набір роздаткового інформаційного матеріалу та почерпнув дуже багато корисної інформації для себе під час заходу та обміну досвідом з колегами.

Ірма Міщук – лікар з гігієни праці поділилася з присутніми інформацією щодо реалізації державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, професійні захворювання, шкідливі умови праці, гігієни праці з виконання заходів щодо запобігання виникненню професійних захворювань та дотримання вимог санітарних норм та правил.

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Л. Шкуро поділилася з роботодавцями питаннями проведення атестацій робочих місць за умовами праці та професіями, збереженню здоровя працівників та наявності обов’язкових медичних оглядів.

Лілія Дзямко – директор районної філії підвела підсумки і сказала, що обговорення даних законодавчих питань відіграє велику роль в роботі кожного підприємства.
Спілкування проходило у довірливій атмосфері. Кожен учасник бліц-навчання отримав набір роздаткового інформаційного матеріалу та почерпнув дуже багато корисної інформації для себе під час заходу та обміну досвідом з колегами.