У Луцьку медики обговорювали проблему щеплень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
У Луцьку медики обговорювали проблему щеплень

Вакцини мають прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я.

vinnitsaok.com.ua

У Луцьку медики обговорювали проблему щеплень

Учора, 30 серпня, працівники Волинського обласного центру громадського здоров’я провели семінар – тренінг з питань вакцинації

Людмила Рожко, головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, акцентувала увагу присутніх на тому, що якість і безпека вакцин, які закуповує для України за кошти держбюджету ЮНІСЕФ, підтверджена досвідом використання у різних країнах світу.

Виробник здійснює лабораторні дослідження: тестує кожну серію вакцин і дає сертифікат якості – лот-реліз на кожну серію. Вакцини мають прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я – гарантію якості найавторитетнішої організації у галузі охорони здоров’я.

Якість і безпека вакцин, які закуповує для України за кошти держбюджету ЮНІСЕФ, підтверджена досвідом використання у різних країнах світу.  

Ірина Грабовська-Микитюк, лікар-імунолог педіатричного відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання ознайомила педіатрів, сімейних лікарів, медичних сестер пунктів щеплень, сімейних медсестер з аспектами вакцинації дітей з порушенням календаря щеплень, імунодефіцитними станами, а також розповіла про сучасні підходи до вакцинації та протипокази до проведення щеплень.