Керівництво Національного палацу мистецтв радиться з СБУ щодо виступів російських артистів на його сцені - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 32.90
Керівництво Національного палацу мистецтв радиться з СБУ щодо виступів російських артистів на його сцені

Для заборони перетину кордону російським артистам у нас є прикордонна служба, митна служба, відділ статистики і відділ міграції".

©Ukrinform

Керівництво Національного палацу мистецтв радиться з СБУ щодо виступів російських артистів на його сцені

Про це поінформував генеральний директор ДП "Національний палац мистецтв "Україна"" Роман Недзельський на брифінгу

“Ми віддавали заявку СБУ, де моніторили, чи люди є в списку "Миротворця", чи перетинали кордон, який є нелегальним на території України, чи виступали в зоні бойових дій”, - сказав він, повідомляє Укрінформ.

Недзельський додав, що палац "Україна” спеціально підвищував ціну на оренду залу російським артистам.

“Якщо вони хочуть працювати в палаці "Україна”, а в цей же час працюють в Кремлівському палаці, дякують Путіну і вітають російську армію з Днем перемоги, це є питання моралі”.

Він наголосив, що палац "Україна” не є тією інстанцією, яка може забороняти артистам в'їжджати в Україну.

"Для цього у нас є прикордонна служба, митна служба, відділ статистики і відділ міграції, які ці питання відстежують. Ми тільки даємо заявку...” - сказав Недзельський.

Він зазначив, що проводити гастролі в Росії — це моральна відповідальність кожного з артистів. “Якщо вони хочуть працювати в палаці "Україна”, а в цей же час працюють в Кремлівському палаці, дякують Путіну і вітають російську армію з Днем перемоги, це є питання моралі”, - додав Недзельський.