У Луцьку у неділю вручать літературну премію імені Івана Корсака - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.25 € 26.94
У Луцьку у неділю вручать літературну премію імені Івана Корсака

Винагороду вручають за історичний твір про Україну

Луцька рада

У Луцьку у неділю вручать літературну премію імені Івана Корсака

Приїде Слабошпицький

15 вересня відбудеться церемонія вручення престижної літературної премії ім. Івана Корсака. Захід розпочнеться о 15.00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, йдеться на сайті Луцької ради.

Нагородження відбудеться за участі голови журі, відомого письменника, директора видавництва «Ярославів Вал» Михайла Слабошпицького, фундатора премії, доктора економічних наук Віктора Корсака, а також першого лауреата конкурсу – Петра Кралюка та інших високоповажних членів журі конкурсу.

 Вручення премії відбувається щороку 15 вересня до Дня народження письменника.

Літературну премію імені видатного українського письменника, журналіста, почесного громадянина Луцька та Каменя-Каширського Івана Корсака започаткувала родина письменника спільно з видавництвом «Ярославів Вал» задля розвитку історичного роману та увіковічення пам'яті Івана Корсака. Першим Лауреатом став письменник, публіцист, філософ, викладач Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, заслужений діяч науки і техніки України Петро Кралюк.

Згідно з положенням про премію твір, представлений до участі на здобуття нагороди, обов’язково має бути присвячений історії України, написаний українською мовою на високому художньому рівні та мати великий читацький розголос.

Лауреата визначає журі шляхом таємного голосування. Він отримує диплом, медаль, а також грошову винагороду в сумі 50 000 гривень. Вручення премії відбувається щороку 15 вересня до Дня народження письменника.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.