“Колискова” гурту “Без Обмежень” стала саундтреком фільму “Заборонений” - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.41
“Колискова” гурту “Без Обмежень” стала саундтреком фільму “Заборонений”

Реальна історія нескореного поета.

Відеокадр

“Колискова” гурту “Без Обмежень” стала саундтреком фільму “Заборонений”

“Дисидентському руху в Україні присвячується”, так починається трейлер до стрічки Заборонений

А саундтреком стала “Колискова” у версії гурту “Без Обмежень”. Нагадаємо, від початку фільм мав називатися “Птах Душі”, потім назву змінили на “Стус”, щоб підкреслити, що сюжет обертається навколо життя легендарного українського поета. Згодом творча група зупинилася на назві “Заборонений” — адже у фільмі представлено не лише біографію Василя Стуса, пише «ОГО».

А саундтреком стала “Колискова” у версії гурту “Без Обмежень”.

В ньому ми побачимо й інших митців — художників, літераторів, і загалом це образ часу і уособлення боротьби з режимом. Решту саундтреку, записаного українськими музикантами, почуємо згодом.

"1965 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості", - йдеться в описі до кліпу.